LINK-SeleCalc jest już dostępny online!

LINK-SeleCalc jest już dostępny online!

Wybór odpowiedniej taśmy do konkretnego zastosowania z szerokiej oferty taśm modularnych firmy Habasit może stanowić nie lada wyzwanie.

Każdy inżynier zdaje sobie sprawę z tego, jaką różnicę sprawić mogą najdrobniejsze szczegóły. Dlatego konieczne jest uwzględnienie każdej krzywizny oraz nachylenia toru taśmy. Inne istotne czynniki decydujące o wyborze to wytrzymałość, grubość oraz trwałość produktu, jego odporność na ścieranie, temperaturę i czynniki chemiczne, nie wspominając o właściwościach higienicznych.

W dzisiejszym wpisie przedstawię narzędzie stworzone specjalnie pod kątem taśm modularnych z tworzyw sztucznych klasy premium firmy Habasit. LINK-SeleCalc to internetowe narzędzie projektowe wykonujące obliczenia wytrzymałości taśm dla klienta. Po wypełnieniu przejrzystego formularza każdy klient w łatwy sposób uzyska analizę wartości skoku, promienia, konfiguracji napędu, masy oraz innych właściwości taśmy. Jedno kliknięcie wystarczy, aby wygenerować raport na temat danej taśmy, który przesłać można do firmy Habasit lub udostępnić innym osobom – nie trzeba go nawet pobierać. Wraz z aplikacjami POWER-, CONVEY-, SYNC- i CHAIN-SeleCalc to narzędzie internetowe obejmuje szereg produktów z oferty firmy Habasit w celu spełnienia wymagań wszystkich klientów.

Jeśli zastanawiasz się, która taśma modularna jest dla Ciebie odpowiednia, skorzystaj z narzędzia na naszej stronie, a w przypadku pytań skontaktuj się z nami!

 selecalc.habasit.com

8 sierpnia 2017  |  Dodane przez

Susan Dijkhuizen

Susan Dijkhuizen is a member of the Global Marketing and Communications Team. Her expertise is in online marketing, website development, and social media. She is a native Dutch speaker and fluent in English.